Justin Bieber má 56. tetování: Křížek u levého oka

Velikost textu: AAA

11. 5. 2016

Zpěvák Justin Bieber opět navštívil studio tatéra, aby si nechal do kůže zvěčnit šestapadesátý ornament. Tentokráte si nechal k vnějšímu koutku levého oka vytetovat malý křížek. Jeho mistr tatér Jonboy vyzradil, co křesťanský symbol znamená. Má značit cestu kanadské hvězdy k Bohu a víře.

Justin Bieber navštívil studio West 4 Tattoo v New Yorku během svého turné, přišel tam s kamarádem Joem Terminim. Oba odešli od tatéra se stejným křížkem u oka.

„Představuje jeho cestu při hledání smyslu v Bohu,“ uvedl Jonboy v rozhovoru pro magazín Us. Dvaadvacetiletý zpěvák přitom své fanoušky na Instagramu vyzval, aby hádali, co křížek na obličeji znamená.

Ještě před několika měsíci Justin v rozhovoru pro magazín GQ vylučoval, že by si nechal potetovat obličej.

„Než bych byl opravdu starý, až tak po čtyřicítce, padesátce, nebo tak nějak. Nějaké malé tetování nad obočí nebo něco tak. Malinkého… Myslím, že když jsou udělaná dobře, můžou být skvělá. Nic takového super šíleného přes celý obličej,“ uvedl Bieber. A od té doby zřejmě zestárl na čtyřicet.

Justin má křesťanských symbolů na těle hned několik. A o Bohu a víře mluví rád a často. Stejně jako mnozí kostelem se chvástající věřící ale víc hřeší, než žije podle morálních zásad svého filosofického systému.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související