Plastiková hvězda: Mám nejumělejší obličej na světě, ale tak jsem šťastná!

Velikost textu: AAA

12. 5. 2016

Zpěvačka Dolly Parton založila svou image na silném make-upu, vyzývavém dekoltu a blond parukách. Sedmdesátiletá country hvězda si plně uvědomuje, že je zřejmě tou nejuměleji vypadající hvězdou současnosti, ale vůbec jí to nevadí. Je tak totiž spokojená a šťastná. A navíc věří, že její vnější schránku přezáří dobré srdce.

„Cítím se dobře na vysokých podpatcích a v paruce, make-upu a nevkusném oblečení. Stejně jako vždy!... Jsem zřejmě nejuměleji vypadající člověk na světě a vím to, ale tak se cítím pohodlně. Myslím, že by každý měl vypadat tak a dělat to, co ho činí spokojeným, takže jeho vnitřní já – jeho božské světlo – může zářit. Já vím, že vypadám naprosto uměle, ale nejsem taková. Nic na mě není opravdové krom mého srdce. Je mi vždy velmi líto, když vidím lidi, kteří ani nevědí, kdo jsou, nebo se snaží být něčím, čím nejsou. Nemyslím, že by se měli stydět bez ohledu na to, kdo a co jsou, měli by být na sebe hrdí,“ míní sedmdesátiletá Dolly.

V současnosti největší americká country hvězda vlastní 365 paruk. Každý den má prý dilema, kterou zvolit. Jinak jí ale trvá nachystat se jen dvacet minut.

„Stopovala jsem to a kompletně se připravit před cestou z domova mi trvá dvacet minut. Ale když mám čas, tak si ráda dopřeju hodinku,“ dodala Parton v rozhovoru pro New York Post.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související