George Clooney: Šedesáté narozeniny propláče zavřený v ložnici

Velikost textu: AAA

13. 5. 2016

Ani George Clooney nemá kouzelný elixír, díky němuž by zastavil proces stárnutí svých buněk a nemusel se bát pokročilého věku a jeho neduhů. Pětapadesátiletý hollywoodský idol si dobře uvědomuje, že se blíží stáří a netěší se na to. V humorném duchu poznamenal, že šedesáté narozeniny oslaví v ložnici, kam se sám zavře, aby mohl celý den proplakat.

„Zřejmě to oslavím hlavně tím, že se budu skrývat v pokoji a plakat, protože za pět let mi bude šedesát… Má se to tak, že věk dosud nebyl problém, padesátka mě nijak neštvala, pětapadesát mi taky nevadí. Nic mi nevadí. Ale myslím, že šedesátka už bude něco…,“ uvedl George v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

Jeho manželka Amal Clooneyová je o sedmnáct let mladší a kvůli ní se musí neustále udržovat v kondici. Také proto mu k jeho pětapadesátinám koupila velikou sekačku na trávník, jíž udržuje porost před jejich novou rezidencí v Sonning Eye v Anglii.

„Máme nádherný trávník před domem v Anglii, jako dítě jsem byl zvyklý sekat trávník. Takže mi koupila obří sekačku, která teď stojí v domě, a já se nesmírně těším, až ji pustím, jakmile se domů vrátím,“ dodal George.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související