Justin Bieber je psychicky na dně. Sláva ho přemáhá

Velikost textu: AAA

13. 5. 2016

Zpěvák Justin Bieber nedobře nese souvislosti své kariéry a především zájem fanoušků a médií o jeho soukromí. Dvaadvacetiletý Kanaďan nemá dost odolnou a vyzrálou psychiku, takže se chová velmi podivně. Viditelně nezvládá důsledky statusu celebrity a na sociálních sítích už se začíná projevovat hostilně vůči těm, kdo ho podporují a živí. Krom toho se v posledních dnech na veřejnosti chová zmateně.

Justin sám přiznal, že přichází o zdravý rozum, když se ho snaží fanoušci přemluvit k focení s ním. Proto jim vzkázal, že už to nebude dělat nikdy a s nikým. A také světu vzkázal, že si musí nastavit pravidla a hranice v komunikaci s veřejností. Během tohoto týdne ho pak spatřili sedět bosého na trávě či lozit po stromě v parku v Bostonu. Zpěvákovi evidentně chybí kontakt s přírodou a na trávě a pod letitými dřevinami hledá úlevu od stresu.

Bieber v parku také krmil veverky a fotil si na trávě selfie fotky. Jendu pak zveřejnil na Insagramu a připsal k ní: „Oko, do duše okno.“ Jinak selfie fotky podle svých slov nenávidí, když jsou pořizovány s fanoušky. Ti mu ale připravili opět nemilou pozornost, když na něj číhali u hotelu Four Seasons v Bostonu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související