Hvězda Supermana odkopla mladičkou přítelkyni

Velikost textu: AAA

17. 5. 2016

Herec Henry Cavill si užíval několik měsíců s mladičkou Tarou King. Devatenáctiletá dívka ale nezvládla psychicky rozchod s třiatřicetiletým hollywoodským hezounem, a tak si teď stěžuje, kudy chodí. Představitel Supermana ji prý ošklivě odkopl.

Henry a Tara se rozešli, je to oficiální. Henry jí řekl, že by mohli zůstat přáteli, dokonce ji pozval nedávno na své narozeniny, na něž přišla, ale vztah je minulostí. Pro Taru je to však velmi těžké, protože pořád říkala, že on je její životní láskou,“ píše deník The Sun.

Tara ještě nemá ani dvacet. Hovořit o lásce života na jeho počátku tak může vyzrálejšímu Henrymu znít komicky. Ten přitom ještě nedávno prohlašoval, že je mladičká přítelkyně jeho velkou ochraňovatelkou.

„Ona mě ochraňuje a chrání v době, kdy zažívám těžké chvíle. Je tady, když potřebuji, aby se o mě někdo staral, a když je svět pro mě příliš těžký. Pak velmi ráda převezme za mě tu tíhu a ujistí se, že jsem v pořádku… Tara mi umožňuje být sám sebou a nemá s tím problém. Bere mě jako normálního člověka,“ chvástal se Cavill.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související