Susan Sarandon zaútočila na „pedofila“ Woodyho Allena

Velikost textu: AAA

17. 5. 2016

Herečka Susan Sarandon se v Cannes obořila na režiséra Woodyho Allena a ostře ho odsoudila za to, že podle ní pohlavně zneužil dítě. Devětašedesátiletá hvězda přišla jako jedna z přispěvovatelů na akci Women in Motion a prohlásila, že o režisérovi nemůže říct nic pozitivního.

Allena napadl před časem také jeho syn Ronan Farrow a obvinil rovněž všechny hollywoodské celebrity z pokrytectví a hyenismu, pokud s tímto režisérem stále spolupracují. A to proto, že rodina už dlouho tvrdí, že sexuálně obtěžoval svou adoptivní dceru Dylan Farrow. Nicméně oficiálně z toho nebyl nikdy usvědčen.

Woodyho nový snímek Cafe Society zahajoval letošní festival v Cannes a podpořily ho na premiéře mnohé hvězdy. Susan ale z toho prý radost nemá.

Myslím, že sexuálně napadl dítě, a nemyslím si, že je to správné. Nemám nic pěkného, co bych o něm řekla,“ uvedla Sarandon.

Dylan Farrow tvrdí, že ji Woody Allen sexuálně obtěžoval, když jí bylo sedm. Režisér to popírá.

Susan nehovořila v Cannes o sexu jen v souvislosti s tímto skandálem. Novinářům také tvrdila, že sex je to, čemu vděčí za svou mladistvou vizáž.

Sex, to je dobré na pleť, ne? Smějte se a mějte sex, pokud máte štěstí na tohle, je to dost důležité. Musíte se o sebe starat. Abyste vypadali mladě a zdravě, musíte se zbavit toxinů a toxických lidí!“ svěřila Susan magazínu You.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související