Sinead O’Connor žaluje svou rodinu

Velikost textu: AAA

19. 5. 2016

Zpěvačka Sinéad O’Connor žaluje svého syna a bývalého partnera. Oni prý mohou za to, že o víkendu zmizela a musela po ní pátrat policie. Irskou hvězdu nakonec nalezli nedaleko Chicaga. V neděli vyjela na kole do Wilmette a už se nevrátila. V pondělí po ní pátrala policie a po několika hodinách ji našla. Sinéad od té doby útočí na své potomky a expartnery a vyhrožuje jim žalobami a vyděděním.

Za vše prý můžou její bývalý přítel John Reynolds a jejich osmadvacetiletý syn Jake. Krom něj má ještě dvacetiletou Roisin, dvanáctiletého Shana a devítiletého Yeshuu.

„Nikdo z vás mě už nikdy znova neuvidí za to, co jste provedli. Pokud se zvládnu nezabít, tak budete platit přes média, která se toho všeho účastnila a budou účastnit, tak jak jste platili, bude to i nadále. Jsi hlavní koordinátor mého totálního psychologického a emocionálního zničení,“ obvinila zpěvačka na Facebooku Reynoldse v otevřeném dopise.

„A nikdy se nevrátím za tebou ani za žádným z mých čtyř dětí, kvůli tobě. Tak si s tím ku*va žij. Vysvětli Shanovi a Yeshuovi, proč máma zmizela. Ty nekřesťanský, nevděčný, prolhaný zločinče,“ píše hvězda dále a útočí také na svého syna Jaka. „Zavraždil jsi svou mámu tak anebo tak. Odvedl jsi ji z jejího života, takže musela utéct na jiný kontinent, aby mohla žít dál. Donutil jsi ji opustit své děti, a pak je sám opustil. Ty jsi ten, kdo potřebuje ku*va psychiatra. Vy všichni. Všechny vás uvidím u soudu. Chci náhradu škod. Nejsem schopna pracovat. Přišla jsem o příjmy za celý minulý a tento rok. Mám obrovské lékařské výdaje a obrovské zranění, protože mě týráte. Jak jsem řekla. Měli byste se ku*va začít modlit k Bohu, aby mě zabil, protože na rozdíl od mé nebohé matky, já to takhle nenechám. Všichni půjdeme k soudu a budeme tohle muset všechno řešit veřejně jednou a provždy,“ uzavřela O’Connor.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související