Konec velké lásky: Manželka Johnnyho Deppa chce rozvod!

Velikost textu: AAA

27. 5. 2016

Svatba Johnnyho Deppa s herečkou Amber Heard šokovala i jejich blízké. Proběhla rychle a nečekaně v hercově losangeleském domě loni v únoru. A stejně jako jejich manželství začalo, tak také po roce skončilo. Rozešli se na počátku jara a Amber tento týden podala žádost o rozvod.

Johnny chyběl na oslavě jejích třicátých narozenin letos v dubnu a několik měsíců předtím se neobjevovali spolu na veřejnosti. Tento týden se blonďatá kráska rozhodla stát opět svobodnou paní a své legální závazky vůči Deppovi rozpoutat. Žádost o rozvod podala v pondělí, jen dva dny poté, co Johnnymu zemřela matka.

Bývalý partner Vanessy Paradis potkal Amber v roce 2011 při natáčení filmu Rumové deníky. Zamiloval se do ní a začal jí nadbíhat. Ona nejprve jeho přízeň odmítala, ale před čtyřmi roky se stali oficiálním párem. V lednu 2014 Johnny požádal Amber o roku a loni na konci zimy se v jeho domě v Los Angeles vzali.

Poprvé se o hádkách a nesvárech manželů psalo loni v listopadu. Heard to tehdy v interview pro Marie Claire komentovala slovy: „Snažím se nereagovat na tyto příšerně chybné interpretace našich životů, ale je to šílené a náročné.“

Ačkoli ještě v dubnu společně zveřejnili video, v němž si dělali legraci ze své kauzy s pašováním psů do Austrálie, Heard už s Deppem neslavila své třicetiny a na ples Met Gala v New Yorku na počátku května přišla bez něj.

Deppa prý rozvod zaskočil. Navíc zrovna oplakává smrt své matky. Rozveselit se ho pokouší kamarád Sacha Baron Cohen.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související