Černé na bílém: Gwyneth Paltrow je rozvedená

Velikost textu: AAA

30. 5. 2016

Herečka Gwyneth Paltrow a rocker Chris Martin jsou rozvedeni. Soudy v Kalifornii definitivně ukončily jejich dvanáctileté manželství, z něhož vzešla dvanáctiletá Apple a desetiletý Moses. Oba se vzájemně vzdali nároků na výživné po rozvodu, dohodli na péči o děti a dalších podmínkách. Vše proběhlo mimosoudně a mezi právníky bývalých partnerů. Proto byl rozvod rychlý a soudní stání v podstatě pouze formální.

Devětatřicetiletý Chris a o čtyři roky starší Gwyneth se vzali v roce 2004. Ačkoli rozvod přišel po dvanácti letech, ve skutečnosti spolu jako manželé žili jen deset roků. Rozešli se v březnu 2014, kdy hollywoodská herečka hovořila o vědomém rozpárování. I nadále jsou ale prý skvělými kamarády.

„Trávíme spolu hodně času. Byl teď dva týdny pryč. Minulou noc přijel uprostřed noci a přespal tady, aby mohl ráno překvapit děti, všichni jsme si dali snídani a on je pak odveze do školy… Takže… nežijeme spolu, ale je více než vítán u nás doma, kdykoli se mu zlíbí. A platí to i naopak: Spávám často v jeho domě v Malibu spolu s dětmi… Pořád jsme jedna rodina, i když nemáme mezi sebou partnerský vztah. Je jako můj bratr,“ svěřila Gwyneth v interview pro magazín Glamour na počátku tohoto roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související