Johnny Depp nemůže svou manželku ani cítit!

Velikost textu: AAA

30. 5. 2016

Jen patnáct měsíců trvalo manželství herců Johnnyho Deppa a Amber Heard. Dvojice tento týden oznámila, že se rozvádí. Třicetiletá kráska podala žádost o ukončení manželství jen dva dny poté, co Johnnymu zemřela matka. Podle britského deníku The Sun také proto, že se rozešli ve velmi zlém duchu a komunikují spolu jen přes právníky.

Dvaapadesátiletý Depp se podle přátel chová podivně a začíná si v těžké chvíli pomáhat drogami.

Na počátku května Johnny přilétl do Londýna na premiéru a fanouškům svěřil, že trpí silnou úzkostí. „Jsem vyděšený k smrti, jsem vystrašený a nevím, co dělat. Jsem zmatený a chci jít domů,“ postěžoval si.

O tom, že se s Amber vášnivě hádají, se začalo psát loni na podzim. Amber to tehdy dementovala s tím, že média mylně interpretují jejich dynamiku vztahu. Předmětem sváru byla především Johnnyho láska k alkoholu a marihuaně. Lihu se sice vzdal, drogu ale kouří denně.

Amber sice nepije a trávě neholduje, zato miluje večírky a aktivní noční život v barech a klubech. Což je něco, co už dvaapadesátiletého Deppa nebaví vůbec.

Už v dubnu, když nahráli omluvné video australskému soudu, vypadali vedle sebe jako dva naprosto cizí lidé. Mráz z jejich vzájemného vztahu studil i přes obrazovky. Třicáté narozeniny Heardová oslavila bez manžela a od května spolu prakticky nepromluvili. Komunikují jen přes právníky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související