Drsné obvinění manželky: Johnny Depp mě zbil! (FOTO)

Velikost textu: AAA

30. 5. 2016

Herečka Amber Heard zveřejnila na internetu fotku, na níž má podlitinu na obličeji. Obvinila svého manžela Johnnyho Deppa, s nímž se rozvádí, že je jejím autorem. Hollywoodský idol měl mladší manželce hodit do obličeje telefon. Heard požádala soud o dočasné udělení zákazu pro Deppa, na jehož základě se k ní nesmí přibližovat.

Losangeleská policie ale prý nemá žádné důkazy o zranění, k němuž mělo dojít během hádky v domě hollywoodského páru v sobotu 21. května v noci. Heardová sice jednotku sama zavolala, ale poté odmítla Deppa obvinit.

Třicetiletá Heard až v pondělí přišla k soudu a tvrdila, že po ní Depp hodil sklenici na víno, chytil ji za ramena a surově s ní hodil na postel. Ona po tomto incidentu požádala o rozvod.

Soud zakázal Deppovi přibližovat se k manželce na sto yardů. V jejich domě do rozvodu smí pobývat ona, jemu zůstal Range Rover.

Depp je zrovna v Evropě, kde propaguje svůj nový film. Do zpěvu mu ale není hlavně kvůli úmrtí matky Betty, která skonala právě před inkriminovaným víkendem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související