Taylor Swift opustila zraněného milence!

Velikost textu: AAA

3. 6. 2016

Ještě před dvěma týdny Taylor Swift slibovala, že bude sedět na lůžku Calvina Harrise do poslední chvíle, než bude v pořádku. Skotský dýdžej utrpěl vážnější zranění při autonehodě a americká country zpěvačka ho odmítala v nemocnici nechat samotného. Tento týden ale oznámila, že se rozešli.

Začalo se tak spekulovat o tom, že praskla nějaká nevěra. Tu ale oba popírají a tvrdí, že se po patnácti měsících vztahu rozešli jako přátelé.

„Nebylo u toho žádné drama. Některé věci ale prostě někdy nefungují. Nikdo nikoho nepodváděl,“ uvedla kamarádka šestadvacetileté zpěvačky v rozhovoru pro magazín People.

O šest let starší Calvin pozval Taylor v březnu letošního roku na tropickou dovolenou, aby tak oslavili první výročí vztahu.

„Beru věci tak, jak přicházejí. Jsem teď v magickém vztahu. A samozřejmě chci, aby to bylo jen naše, nenápadné… tohle je jednou z věcí, která je vždycky jen moje v mém osobním životě,“ svěřila nedávno Taylor v rozhovoru pro magazín Vogue.

Harris se 20. května stal účastníkem dopravní nehody a byl krátce hospitalizován. Tento týden už ho ale v plné síle opět viděli v Los Angeles.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související