Sexy herec Ryan Gosling: Jsem napůl žena!

Velikost textu: AAA

3. 6. 2016

Herec Ryan Gosling tvrdí, že má dokonalý vztah se svou vnitřní ženou. Pětatřicetiletý partner Evy Mendes je tak zřejmě psychicky naprosto vyrovnaný muž. Vnitřní ženu má totiž – z pohledu moderní psychologie – opravdu úplně každý muž. Stejně jako má každá žena vnitřního muže. Jenže ne každý má dost velké koule na to, aby něco takového přiznal. Hollywoodský idol se tím chlubí proto, že je tak prý mnohem větší chlap.

„Řekl bych, že jsem z devětačtyřiceti procent, někdy jen ze sedmačtyřiceti procent, žena, to záleží na tom, který den na mě narazíte. Myslím, že ženy jsou lepší než muži. Jsou silnější. Vyvinutější. To můžete říct zvláště ve chvíli, kdy máte dcery a vidíte je v rané fázi, skotačí mnohem dřív než kluci. Vždy jsem měl mnohem raději ženy. Vychovaly mě matka a starší sestra. Chodil jsem do baletu. A teď se můj život točí hlavně kolem žen. Jsou lepší než my. Dokážou toho víc,“ míní Ryan, otec osmnáctiměsíční Esmeraldy a čerstvě narozené Amady.

V rozhovoru pro magazín ES také přiznal, že plně rozumí tomu, jak se ženy cítí, když na ně muži pohvizdují a okukují je na ulici. To ho naučilo dětství s matkou, která prý byla velmi pohledná. Dnes mu tak nevadí, že se k němu jako ke kusu masa chovají média a mnohé ženy. Dokáže to chápat.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související