Salma Hayek: Mít sex každý den odmítám!

Velikost textu: AAA

3. 6. 2016

Herečka Salma Hayek tvrdí, že jejím největším životním úspěchem je spokojené manželství plné lásky. V něm je s Françoisem-Henrim Pinaultem od roku 2009 a tvrdí, že jim klape dokonale. Jedním dechem ale dodává, že to neznamená, že by souložili každý den. To totiž mexická kráska odmítá.

Sex není klíčovou věcí ke šťastnému manželství, ale je to vedlejší účinek. Ačkoli ne každý den! Když by byl každý den, přišel by o své kouzlo. Je nesmírně důležité udržet si ve vztahu chemii. Musíte se umět nadále smát, zkoumat vztah, bavit se s každým a užívat si romantiku,“ míní Salma podle rozhovoru, který poskytla časopisu Red.

Ačkoli soulože partnerovi dávkuje, nikdy nepřestává být sexy a pracuje na svém vzhledu každý den.

„I když bojuju každičkou chvíli s posuzováním vlastního těla, jsem v kontaktu s ním. Snažím se uvědomovat si každičký sval. Je to sexy. Sexualita, to, co ve vás vidí ostatní, znamená užívat si své tělo. Zapojte svoje smysly do svého života a začnete být velmi sexy. Tančete a nesnažte se u toho vypadat dobře. I když tančíte příšerně, tančete pořád. Skáču do vody, a myslím, že je to nejsmyslnější věc. Pohybovat se ve vodě je tak osvobozující, vzplývat, zkoumat věci, které nemůžete ovládat, být v kontaktu se svým dechem. To mi připadá sexy. V tu chvíli to možná nevypadá sexy, ale tahle interakce se životem vám dává sexappeal. A i když jste na dietě, užívejte si jídlo, prosím! To je velmi hispánský pohled na život,“ dodala Hayek.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související