Konec dramatu: Synek Madonny se po půl roce vrátil k matce

Velikost textu: AAA

3. 6. 2016

Madonna se vznáší blahem. Po půl roce přesvědčila nejstaršího syna Rocka, aby se k ní vrátil – alespoň na čas – do New Yorku. Teenager, jehož má s britským režisérem Guyem Ritchiem, od ní utekl loni na počátku prosince, když byla uprostřed světového turné Rebel Heart. Odmítal se na něm podílet a tvrdil, že je mu líp v „normálnějším“ Londýně u otce. Ona to nechtěla akceptovat a o pomoc s umravněním potomka požádala soudy. Ty ale nakonec vyšly vstříc Rockovi.

Rocco se v úterý 31. května potkal na Manhattanu s americkými kamarády, které půl roku neviděl. Pak zamířil do domu své matky. Tu ale jen navštívil. Soud mu dovolil pobývat trvale u otce v Londýně, kam se za pár dní zase vrátí.

Madonna v dubnu navštívila Londýn a několik dní tam pobývala, aby se synem obnovila vztah, který utrpěl jednak soudními tahanicemi s jeho otcem Guyem, ale také jejími výlevy na Instagramu. Rocco se jasně vyjádřil, že mu veřejné řešení rodinných záležitostí nedělá dobře. Popová královna ho v dubnu ujistila, že ho k ničemu nutit nebude a souhlasí s tím, aby trvale pobýval u otce. Navštívila také jeho střední školu a promluvila s učiteli.

Sedmapadesátiletá zpěvačka má čtyři děti. Nejstarší Lourdes je devatenáct, jejím otcem je cvičitel Carlos Leon. Krom patnáctiletého Rocka má s bývalým manželem Guyem Ritchiem ještě desetiletého Davida, jehož společně adoptovali v Malawi. Tam si Madonna, ale už jako rozvedená žena, našla také holčičku Mercy, kterou později rovněž adoptovala.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související