Paranoidní Tom Hardy: Takhle si brání soukromí

Velikost textu: AAA

6. 6. 2016

Herec Tom Hardy se natolik děsí úniku svých intimních fotografií a detailů z osobního života na veřejnost, že každou chvíli formátuje paměť svého telefonu. Nikdy neukládá své snímky a texty na internetové servery a stále střídá také telefonní čísla. Osmatřicetiletá hvězda už je tak paranoidní, že k tomu nutí i své rodiče. Díky tomu prý ale na internetu nenajde nikdo nic z jeho soukromí.

„Pořád se nám snaží nabourat do mobilu a počítače. Lidé jdou do messengerů a snaží se vytvořit účet s profilem. Nebo se snaží dostat do samotného mobilu nebo se zmocní čísla a začnou lovit, a v mé rodině taky, u všech, s nimiž mám nějaký vztah. Musíte pořád čistit paměť mobilu a obnovovat tovární nastavení. Musíme neustále formátovat disky… pro emailové účty mám soukromé offline servery. Je to docela bolestivé, když si pomyslíte, že jsme jinak přece úplně normální lidé,“ svěřil Tom deníku Evening Standard.

Lovci senzací ale jeví o jeho soukromí takový zájem, že už napadají i telefony a účty jeho rodičů.

„Moje máma a táta nemají zapotřebí, aby se jejich fotky někde propíraly, nebo jejich soukromé zprávy, jen proto, že lidé chtějí objevit a poskládat dohromady kousky něčeho chlípného či oplzlého, nebo ještě hůř za to dostat zaplaceno,“ zlobil se otec sedmiletého Louise, jehož má z předchozího vztahu, a sedmiměsíčního miminka, které mu porodila manželka Charlotte Rileyov.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související