Tom Cruise se neviděl s dcerou Suri už tisíc dnů!

Velikost textu: AAA

6. 6. 2016

Herečka Katie Holmes musela po rozvodu s Tomem Cruisem hodně bojovat, aby jí soudy svěřily dceru Suri do výlučné péče. Slavný otec ji smí pouze jednou za čtrnáct dní navštívit. Ovšem neviděl se s ní už více než tisíc dní. Podle všeho kvůli kontroverzní scientologické sektě, k jejímž stoupencům patří.

Církev založená na vymývání mozků a tahání ohromných finančních prostředků ze svých stoupenců prý herci styky s desetiletou Suri zakázala. A to jednoduše proto, že je holčička vychovávána jako katolička. Což prosadila matka Katie.

Třiapadesátiletý Cruise viděl Suri naposledy na podzim 2013. Od té doby spolu ani nemluvili.

Dříve si volali přes Skype a psali, ale to se drasticky omezilo. Tom se neustále vymlouvá na své závazky u filmu,“ píše magazín In Touch.

Scientologii založil neúspěšný sci-fi spisovatel L Ron Hubbard v polovině padesátých let. Od té doby se šíří světem a lidem slibuje naplnění neomezených duchovních a fyzických schopností člověka. Musejí však odvádět nemalé příspěvky a především zcela se podřídit vedení církve, která zasahuje do všech stránek života jedince. Cruise patří k předním stoupencům hnutí. A také k těm nejposlušnějším.

Odpojil se od Katie a pak de facto také od Suri, protože je napojená na Katie. Neviděl ji tak od jejích sedmi let,“ dodal zdroj magazínu In Touch.

Scientologii odmítla poslouchat také Cruiseova druhá žena Nicole Kidman. Po rozvodu se ale musela rozloučit s dětmi Isabellou a Connorem, které s Tomem v manželství adoptovali. Herec je získal do své péče a učinil z nich scientology. Nicole nedávno prohlásila, že víru svých dvou dětí naprosto respektuje. Proto se k ní nikdy nevyjadřuje.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související