Antonio Banderas: Po rozvodu se ze mě stal nový muž

Velikost textu: AAA

6. 6. 2016

Herec Antonio Banderas tvrdí, že se z něj stal úplně nový muž. A může za to rozvod s Melanie Griffith, s níž se rozhodl přestat žít osmnáct let po svatbě. Ačkoli o sobě vzájemně hovořili hezky a tvrdí, že jsou výborní přátelé, on teď prohlásil, že ho nově nabytá svoboda posunula směrem k lepšímu a je z něj úplně jiný člověk.

Melanie a Antonio se rozešli před dvěma roky. Jejich manželství soudy rozvedly v prosinci 2015 a nedlouho poté španělský herec představil světu svou novou partnerku, nizozemskou podnikatelku Nicole Kimpelovou.

„Můj život se velmi změnil během posledních dvou let, z osobních důvodů. Nastala možnost přetvořit sám sebe, tak jsem si asi řekl, že to můžu dokázat,“ svěřil Antonio v rozhovoru pro E! News.

Nejvíce ho prý v poslední době vychovávají děti, tedy devatenáctiletá Stella, jíž má s Melanie, ale také dvě děti bývalé manželky, které si přivedla z předchozího vztahu.

„Pravdou je, že jsem se hodně naučil od svých dětí. Nebyly zrovna poslušné, ale já jsem se od nich poučil,“ dodal Banderas, který se také vrhl do studia módního návrhářství na prestižní londýnské vysoké škole St. Martins.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související