Hysterická manželka? Ukrývala se před Johny Deppem hodiny na záchodě letadla!

Velikost textu: AAA

8. 6. 2016

Herečka Amber Heard zveřejnila další textovky ze své komunikace s asistentem Johnnyho Deppa. Přestože asistent popírá, že by něco takového psal, odborníci na technologie už potvrdili pravost zpráv. O hollywoodském herci odhaluje další vlnu nehezkých informací. A krom jiného se také provalilo, že agresivní byl na Amber ještě před svatbou. Když jednou spolu letěli do Japonska, ona se před ním celou cestu ukrývala na toaletě, aby nemusela snášet jeho opileckou agresivitu podpořenou marihuanou.

„Johnny vzal na tu cestu celou rodinu, soukromým letadlem financovaným studiem. Během letu Johnny pil a kouřil hrozně moc. Jeho chování začalo být nepředvídatelné a Amber nechtěla být v jeho blízkosti. Ale nebylo kam utéct, jenom na toaletu, tak se tam schovala. Připojila se k němu až po přistání. Zbytek cesty byl naprostá hrůza, Johnny celou dobu chlastal. Ten film byl navíc propadák v kinech, takže to byla náročná cesta sama o sobě. On si přivezl rodinu, aby ho podpořila, ale nakonec ji od sebe odstrkoval,“ píše deník The Mirror.

Depp měl Heard fyzicky napadnout několikrát během manželství. Nejhoršího útoku se měl dopustit v prosinci minulého roku, pak ještě 21. dubna a 21. května. Po posledním incidentu zavolala Amber policii a podala žádost o rozvod. Ačkoli muže zákona zavolala sama, nakonec proti manželovi nepodala trestní oznámení.

Právníci zastupující Heard Samantha F. Spector a Joseph P. Koenig to teď vysvětlili takto: „Ambeřino rozhodnutí nepodat svědectví losangeleské policii využil Johnnyho team proti ní. Amber neposkytla svědectví policii ve snaze chránit své soukromí a Johnnyho kariéru. Johnnyho tým donutil Amber nakonec toto svědectví policii podat, aby vše uvedla na pravou míru, nemůže se nadále nechat napadat hrubě lživými a nepravdivými nařčeními, která dokonce nakazila i média. Amber trpěla v Johnnyho rukách několik let fyzickým a psychickým týráním.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související