Bitva o Princovo dědictví: Domnělý syn a neznámá sestra!

Velikost textu: AAA

10. 6. 2016

O Princovo enormní dědictví projevují zájem stovky potrhlých Američanů. Snaží se úřady přesvědčit, že jsou příbuzní zpěváka, který zesnul po předávkování lékem fentanylem letos v dubnu. Mezi pošetilci jsou ale i vážnější adepti na dědictví. Patří k nim Princův domnělý adoptivní syn a dosud neznámá nevlastní sestra.

Norman Yates Carthens tvrdí, že ho zpěvák adoptoval a odkázal mu poslední vůlí sedm milionů dolarů. Zatím ale neodtajnil, kde taková poslední vůle je.

Regina Sorensonová zase podala u soudu žádost o prokázání příbuznosti s tím, že je Princovou nevlastní setrou a mají společného otce.

Zatím je jedinou uznanou pokrevní příbuznou zpěvákova sestra Tyka Nelson, která byla určena soudy jako vykonavatelka pozůstalosti.

Princovi právníci přitom tvrdí, že žádná oficiální poslední vůle neexistuje. Takže na jeho majetek v hodnotě dosahující půl miliardy dolarů mají podle zákonů státu Minnesota nárok všichni pokrevní příbuzní včetně nevlastního sourozenců po matce či otci. Po otci Johnu L. Nelsonovi má Prince šest sourozenců: Sharon, Norrine, Lornu, Johna, Duane a Tyku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související