Drsný trest: Slavná herečka ve spánku oholila partnerovu hlavu

Velikost textu: AAA

13. 6. 2016

Nejdrsnější černý a politicky naprosto nekorektní humor je pro britskou herečku a komičku Catherine Tate typický. Mistryně v převlecích, převtělování a imitaci nejrůznějších dialektů je ale stejně drsná ve svém soukromí. Její přítel tak pěkně dojel na bezesnou noc, již jí připravil. Osmačtyřicetiletá hvězda, již ráda sleduje sama britská královna, se totiž pomstila. Oholila mu ve spánku hlavu.

Nejmenovaný přítel se dostavil domů ožralý namol a celou noc chrápal tak nechutně, že se Catherine rozhodla pomstít. Oholila mu jeho drahocenné lokny.

„Čekala jsem na svého přítele, že přijde včas, jak jsme se domluvili, ale místo v jedenáct v noci přišel až ve dvě ráno. Stávalo se to pořád dokola… Tak tam jednou usnul a já jsem vzteky nemohla spát. Neřekla bych, že jsem pomstychtivý člověk, ale v tu chvíli jsem si řekla, ohol mu hlavu, to ho poučí. A udělala jsem to,“ přiznala Cate.

Příteli ale zvládla oholit jen polovinu hlavy.

„Ve chvíli, kdy jsem to dodělala, mi v hlavě zaznělo, ty jsi do prdele magor. Jsi naprostý cvok. Když se probral, byla jsem tak vyděšená, že jsem nemohla mluvit. Tak jsem jen koukala, jak jde do koupelny, podíval se do zrcadla a zařval, co se kur*a stalo s mými vlasy? Myslela jsem, že bude mít infarkt,“ dodala komička.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související