Penélope Cruz: Kašlu na to, jak ve filmech vypadám!

Velikost textu: AAA

15. 6. 2016

Herečka Penélope Cruz se při posledním rozhovoru rozzlobila na novináře, protože jí kladli hloupé otázky. Vyptávali se jí, jak se cítila jako holohlavá v roli s rakovinou bojující ženy. Španělská kráska ale nechápe, proč se hereček neustále ptají na vizáž, zatímco herci nikdy podobné dotazy nedostávají. Manželka Javiera Bardema totiž zahraje cokoli a rozhodně prý kašle na to, jak v roli vypadá a jestli je sexy.

Penélope hraje těhotnou Magdu, která se dozví, že má rakovinu. Ve filmu Ma Ma uchvacuje svým hereckým výkonem. Přesto většinu novinářů spíš zajímá, jak se cítila jako neatraktivní holohlavá a nemocí zničená.

„Nikdy se neptají muže na tyto otázky. Jen velmi vzácně vidíte v rozhovoru herce, kterého se ptají na tyto věci. Mým způsobem, jak s tím bojovat, jak vyhrát tuhle bitvu, je nikdy o tom nemluvit. Mluvme o práci. Je mi totiž opravdu jedno, jak jsem v té roli vypadala. Chci v tom být upřímná a nechci, aby na natáčení v tu chvíli bylo moje ego,“ zlobila se Penélope.

Přiznala ale, že kvůli roli si nemusela hlavu holit a mohla spoléhat na dokonalou techniku maskérů.

„Mé vlasy musely být dlouhé, krátké a natáčeli jsme na přeskáčku. Náš vlasový specialista měl pět různých paruk, jimiž skrýval mé vlasy. Ty efekty byly úžasné, hlavně pro mou holou hlavu, pro jizvy a také pro břicho v osmém měsíci těhotenství. Všechno to muselo být velmi věrohodné a nebyl to film s velkým rozpočtem, takže si myslím, že odvedli úžasnou práci. Když jsem se viděla na obrazovce holohlavá, nepřemýšlela jsem o tom, jestli vypadám dobře. Já jsem viděla hlavně Magdu,“ dodala Cruz.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související