Senzace! Taylor Swift sbalila hollywoodského hezouna!

Velikost textu: AAA

17. 6. 2016

Skotský dýdžej Calvin Harris už nemusí světu vysvětlovat, proč se s ním Taylor Swift rozešla. Sbalila hollywoodského hezouna Toma Hiddlestona. Je to její osmý muž v sedmi posledních letech. Americká country hvězda se s ním tento týden vystavovala na odiv u moře a nechala bulváru pořídit sérii snímků, na nichž záměrně pózovala v nejromantičtějších polohách páru.

Taylor nečekala nijak dlouho, až se na její vztah s dýdžejem Harrisem zapomene. Jen dva týdny po rozchodu s ním se nechala fotit v objetí pětatřicetiletého herce a to v těch nejzamilovanějších polohách. Hiddlestona zpěvačka potkala na plese Met Gala, kam přišla bez Calvina. Je jasné, že už tam přeskočila jiskra a právě Tom je důvodem, proč skotský dýdžej dostal kopačky.

„Tom se dvoří Taylor od prvního setkání, posílal jí neustále květiny. A tím si ji získal,“ cituje deník The Sun zdroj blízký zpěvačce.

Dvojici vyfotili v milostném objetí na pláži na Rhode Islandu u Taylořina domu.

Hiddleston se ale musí smířit s tím, že je jen dalším kouskem na rok. Swift totiž střídá partnery jako kalendáře. Za posledních sedm let jich měla přesně sedm. Joa Jonase, Taylora Lautnera, Johna Mayera, Jaka Gyllenhaala, Conora Kennedyho, Harryho Stylese a Calvina Harrise.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související