Charlie Sheen šokuje: Donald Trump mi daroval falešné diamanty!

Velikost textu: AAA

22. 6. 2016

Herec Charlie Sheen pocítil na vlastní kůži, že ti, co mají nejvíce, většinou dávají nejméně. Miliardář Donald Trump patří k těm privilegovaným, kteří si nechají pro dolar koleno vrtat. Ale tváří se jako největší grandi. Hollywoodská hvězda dostala od republikánského kandidáta na prezidenta USA manžetové knoflíčky jako svatební dar. A samozřejmě Trump mu náležitě zdůraznil, že jsou s pravými diamanty. Až později vyšlo najevo, že kameny byly obyčejné zirkony a dárek tedy mnohonásobně lacinější, než jak ho byznysmen prezentoval.

Všiml jsem si, jak mi Donald civí na hodinky. A říká, chci ti dát předčasný svatební dar jako gesto ode mě a Melanie. Ona neřekla ani slovo, je velmi milá, velmi pěkná, ale tehdy tam jen tak nějak seděla. Nicméně, on říká, tady máš platinového Harryho Winstona s diamanty. A předhodil mi manžetové knoflíčky a dal mi je,“ zavzpomínal Sheen v Talk Show Grahama Nortona.

Za půl roku poté ho čekalo šokující překvapení.

Měl jsem doma půl roku nato odbornici na klenoty, co mi oceňovala věci. Trvalo jí to asi čtyři vteřiny a odtáhla se od nich, tak jak to dnes lidé dělají od Trumpa, a řekla, v jejich nejlepším čase je to stále jen laciná tretka s podivnými zirkony. A mají na sobě značku Trump. Tehdy jsem si řekl, co to vypovídá o tomto muži, který mi je dává a říká, že je to luxusní svatební dar, a přitom je to jen pytel psích hoven?“ dodal Sheen.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související