Taylor Swift dala "kopačky" přes mobil!

Velikost textu: AAA

22. 6. 2016

Když se v roce 2008 zpěvák Joe Jonas rozešel s Taylor Swift, skuhrala na celé kolo, jak ubohý způsob zvolil. Oznámil jí to totiž ani ne půlminutovým hovorem z mobilu. Jenže šestadvacetiletá country hvězda zřejmě zapomněla, že jí to před osmi roky přišlo nehorázné. Stejnou metodu totiž použila k ukončení vztahu s dýdžejem Calvinem Harrisem.

„Je to v pohodě, jsem v klidu. Víte co, říkám si, když najdu tu osobu, která je pro mě tou pravou, bude úžasná. Když se podívám na tuto osobu, už si ani nebudu pamatovat toho kluka, který se se mnou rozešel přes mobil během sedmadvaceti vteřin, když mi bylo osmnáct. Omlouvám se. Musela jsem to říct. Rozhodně to byl svým způsobem rekord, myslím, jak rychlý byl. Podívala jsem se na záznam hovoru a ten trval sedmadvacet vteřin. To musí být rekord,“ stěžovala si Taylor v roce 2008.

Swift se ale otrkala a dnes krátký hovor telefonem k oznámení ukončení vztahu považuje za vhodný. A dva týdny po rozchodu se klidně ukazuje v milostném objetí s hollywoodským hezounem Tomem Hiddlestonem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související