Calvin Harris dostal další kopačky. Od Giorgia Armaniho

Velikost textu: AAA

24. 6. 2016

Skotský dýdžej Calvin Harris nemá dobrý rok. Nejenže se s ním rozešla přítelkyně Taylor Swift a dala přednost hollywoodskému herci Tomu Hiddlestonovi, ale navíc dostal kopačky také od návrháře Giorgia Armaniho. Jemu se totiž nezdálo, že by blonďatý svalovec dost dobře prodával spodní prádlo Emporio Armani, v jehož reklamě se nahý objevil. A tak Calvin po roce končí.

„Můžu potvrdit, že tento velmi slavný dýdžej přerušil své vazby na módní dům Armani, poté co se loni objevil na billboardech pouze v trenkách,“ uvedl zdroj deníku The Mail.

Módní dům Armani má pocit, že potřebuje novou svěžejší krev. A zřejmě k tomu přispěl i fakt, že už skotský hezoun není přítelem slavné americké zpěvačky.

Byla to jasně jednorázová věc a Armani už hledá nový talent. Je to oboustranné rozhodnutí, protože Calvin chce rozjet více vlastní značku a začít prodávat vlastní oblečení. Z původní kampaně těžily obě strany,“ píše deník The Mail.

Reklamu na prádlo Emporio Armani mohli v minulosti fotit také David Beckham, Rafael Nadal či Cristiano Ronaldo. Všem mužům včetně Calvina kampaň zajistila pověst sexy samců.

V současnosti s Calvinem už neplánujeme žádné kampaně,“ potvrdil mluvčí módního domu Armani.
 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související