Channing Tatum chtěl být veganem. Jenže nesnáší zeleninu

Velikost textu: AAA

24. 6. 2016

Herec Channing Tatum podlehl své manželce Jenně a přeci jen vyzkoušel veganství. Začal se stravovat výlučně rostlinnou stravou a nekonzumoval krom masa ani vajíčka, mléčné výrobky a jiné živočišné produkty. Po půl roce to ale vzdal on i Jenna. Těžko může být totiž veganem někdo, kdo z duše nenávidí zeleninu.

Svalovcova manželka je vegankou mnoho let a chtěla mít jednodušší život. Vařit doma vegansky i pro masožrouta není snadné.

Opravdu se šest měsíců pokoušel být veganem. Ten chlap ale nemá rád zeleninu, což bylo dost těžké. Bylo to velmi těžké hlavně ze začátku, protože člověk si přeje, aby to protějšek měl stejně, ale nakonec vám dojde, že musíte nechat lidi, aby si šli svou cestou,“ přiznala pětatřicetiletá kráska.

Tatumova manželka tvrdí, že díky veganství má hodně energie a zvládá každý den pětačtyřicet minut velmi intenzivního silového cvičení a pak se věnovat tříleté dceři Everly.

Miluju pětačtyřicetihodinové intenzivní posilování. Jdu si zacvičit, užiju si to a pak vyzvednu Everly ze školky. Dává mi to energii. Potřebuji v životě, aby mě někdo motivoval. Mám ráda, když mě někdo motivuje, sleduji ho a beru si z něj inspiraci,“ dodala Jenna v rozhovoru pro Women’s Health.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související