Adele vyzvala přítele: Vezmi si mě!

Velikost textu: AAA

11. 7. 2016

Britská zpěvačka Adele se v rámci svého světového turné dostala do USA. Ve státě Minnesota koncertovala v úterý v noci a fanouškům svěřila, že by se ráda provdala za svého přítele Simona Koneckiho. Ten se koncertu neúčastnil a osmadvacetiletá pěnice mu tak prostřednictvím médií naznačila, že by ji měl požádat o ruku.

Adele a Simon mají spolu tříletého Angela. Dvaačtyřicetiletý šéf charitativní organizace se ale do manželství zjevně nehrne. Což jeho mladší partnerku teď už trochu štve. Přitom v posledním roce bulvár spekuluje o tom, že se dávno vzali. Tyto zvěsti ale zpěvačka vyvrátila slovy: „Mohla bych být vdaná, ale nejsem. Řekla bych vám to, kdyby se to stalo.

Osmadvacetiletá hvězda navíc fanoušky opět upozornila, že jakmile skončí současné turné, opět se s ní budou muset rozloučit na několik let. Podobně hovořila před pěti lety po vydání alba 21. Tehdy z hudební scény úplně odešla a věnovala se synovi a partnerovi Simonovi. Po skončení současného turné se opět hodlá plně věnovat jen roli matky a partnerky. Na čtvrtou desku si tak její fanoušci počkají několik roků.

„Mé děcko začíná chodit do školky, víte, takže to je důvod, proč se snažím všechny mé koncerty odzpívat co nejrychleji. Ale nemyslím si, že budu pryč tak dlouho jako posledně,“ oznámila Adele.

Londýnská rodačka prý však neplánuje další těhotenství. „Nemyslím, že bych mohla mít další dítě. Chci říct, můžu mít. Ale nemyslím si, že chci dvě,“ dodala.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související