Spice Girls jsou zpět. Ale o dvě členky chudší...

Velikost textu: AAA

11. 7. 2016

Fanoušci skupiny Spice Girls jsou zmatení. Členky bývalé formace poslední dva roky mlží o návratu, kterým měly oslavit své debutové album Wanabe, jež je v roce 1996 vyšvihlo na přední příčky hitparád a učinilo z nich celebrity. Jenže Victoria Beckham (Posh Spice) a Melanie Chisholm (Mel C jako Sporty Spice) odmítají přizpůsobit své další aktivity comebacku, a tak vzkázaly, že se do Spice Girls nevrátí. Zbývající trojka ale teď definitivně slíbila, že koncert bude. Velký, v červenci 2017 a v londýnském Hyde Parku.

„Mel B, Emma a Geri souhlasily, že Hyde Park bude nejlepší způsob, jak se vrátit, učiní tak příští červenec k jednadvacátému výročí. Mají rok na plánování všeho a možnost učinit z comebacku ohromující podívanou. Bude to nejprobíranější koncert roku,“ píše deník The Sun.

Emma Bunton (Baby Spice), Geri Horner Halliwell (Gigner Spice) a Melanie Brown (Mel B alias Crazy Spice) se spojily s hudební manažerkou Joyce Smyth a expertem na propagaci Alanem Edwardsem.

„Victorii se líbí představa, že ji Harper aspoň jednou uvidí jako Spice Girl, protože když se naposledy daly dohromady v roce 2008, nebyla ještě na světě. Je to sice dost málo pravděpodobné, ale je tu šance, že by se příští rok v Londýně připojila,“ píše The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související