Drsná pomsta: Expřítel Taylor Swift srovnává účty!

Velikost textu: AAA

12. 7. 2016

Dýdžej Calvin Harris se nakazil od Taylor Swift. Takovým zvláštním pseudouměleckým nešvarem účtovat s bývalými ve svých písních. Americká country hvězda v minulosti několikrát přiznala, že si vylila své srdce po rozchodu s bývalými v písničkách a někdy i celých albech. Skotský hezoun Harris se teď prý dopustil stejného prohřešku proti vyzrálé osobnosti. A nevěru Swift, která ho údajně podváděla s Tomem Hiddlestonem, vylíčil v nové písni Ole.

Taylor se s hollywoodským hercem začala ukazovat na veřejnosti jen pár dní poté, co ukončila vztah s Calvinem. Jenže pětatřicetiletého Toma potkala už na počátku května, kdy ještě oficiálně chodila s dvaatřicetiletým skotským svalovcem. Už tehdy se do herce zamilovala a Harrise začala podvádět. Naznačuje to také jeho nová píseň Ole, v níž se objevuje text o nevěrné ženě.

„Vidím na internetu, že jsi začala být hodná holka a jezdit na výlety se svým přítelem. Byla pozorná, nadále předstírala… Skrývala jsi mé jméno v telefonu, abys mi mohla zavolat a říct, že procházíš peklem. Nechala ho o samotě a rezervovala si pokoj v hotelu,“ zpívá Harris v nové písni.

Hiddleston představuje ve filmech Avengers postavu Lokiho, bratra boha Thora. A na tuto roli naráží Harris v jednom verši, když používá frázi „low key“ (nenápadně) znějící jako Loki.

„Nenápadně jsi o mně neřekla žádnému ze svých přátel,“ zpívá dále Calvin.

Song s Johnem Newmanem vychází v pátek 8. července. Klip k němu skotský dýdžej natáčel v Mexiku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související