Spice Girls se vracejí. Tyhle dvě ale budou chybět!

Velikost textu: AAA

14. 7. 2016

Členky skupiny Spice Girls potvrdily, že se dají opět dohromady a budou koncertovat živě pro své skalní fanoušky. Ovšem comeback definitivně odmítly Victoria Beckham alias Posh Spice a Melanie Chisholm neboli Mel C či Sporty Spice. Emma Bunton (Baby Spice), Geri Horner (Gigner Spice) a Melanie Brown (Mel B alias Crazy Spice) se vrátí jako Spice Girls Gem.

Slovo Gem znamená drahokam a zjevně tak chce trojka Victorii a Mel C naznačit, že ony jsou to zlaté jádro, které comeback ustojí. Samozřejmě oficiální variantou je zkratka křestních jmen tří zpěvaček GeriEmmaMel = GEM.

Geri, Emma a Mel B oznámily návrat v den dvacátého výročí vydání singlu Wannabe, které ze skupiny Spice Girls učinilo v roce 1996 jedničku hitparád.

„Stáli jste při nás dvacet roků a chceme vám za to říct velké díky. Měly jsme vzlety a pády, ale vždy jste byli při nás. Chceme to oslavit a užít si party, až k tomu dojde, všichni jste zváni,“ prohlásily Geri, Emma a Mel ve videovzkazu.

Ve stejný den vyšlo najevo, že Robbie Williams nespal jen s Geri Horner (Halliwell), ale měl v posteli také Melanie Chisholm a Emmu Bunton. Práskla to na něj jeho současná manželka Ayda Field.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související