Expřítel Taylor Swift: Nesnaž se mě zničit!

Velikost textu: AAA

15. 7. 2016

Calvin Harris se nebývale ostře obořil na svou bývalou partnerku Taylor Swift, která ho odkopla kvůli herci Tomu Hiddlestonovi. Americká country hvězda totiž chtěla skotskému dýdžejovi pokazit vydání nového songu This Is What You Came For a médiím práskla, že je autorkou tohoto hudebního kousku. Harris ji tak prostřednictvím sociálních sítí požádal, aby se věnovala novému vztahu a šetřila síly snahou zničit všechny své bývalé.

Swift se po rozchodu ráda mstí. A své o tom vědí třeba Harry Styles či dokonce její bývalá kamarádka Katy Perry. Na ni právě Harris narážel ve sém příspěvku na Twitteru.

Docela mě zraňuje v tuto chvíli, že ona a její tým zajdou tak daleko a snaží se mi pokazit image v této fázi. Myslím, že pokud jsi šťastná ve svém novém vztahu, měla by ses spíš zaměřit na něj než na snahu zničit svého bývalého, protože něco udělal. Vím, že si užíváš volna během turné a potřebuješ někoho nového zničit a pohřbít jako Katy a další, ale já to nebudu, promiň. Nedovolím to. Prosím, zaměř se na pozitivní aspekty svého života, protože ho máš opravdu skvělý. Bůh dej všem nádherný den,“ napsal Calvin na sociální síti.

Reagoval tím na prohlášení mluvčího Taylor, který bezdůvodně oznámil: „Taylor Swift napsala píseň This Is What You Came For pod pseudonymem Nils Sjoberg.

Přitom na propagaci písně prý s Harrisem odmítla spolupracovat, třebaže v nahrávce také zpívá. Což on vychválil do nebes slovy: „A také v té nahrávce trochu zpívá. Je to úžasná autorka textů a vytvořila hit jako vždy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související