Spice Girls znovu nahrávají. Je to pecka, tvrdí deník The Sun

Velikost textu: AAA

17. 7. 2016

Bez Victorie a Mel C se po letech vrací na hudební scénu skupina Spice Girls, která se zjevila přesně před dvaceti roky s debutovým albem Wannabe. Ve složení Geri Hornerová, Emma Bunton a Melanie Brown nahrává novou hudbu. A první demo verze naznačuje, že to bude relevantní konkurence pro současnou popovou scénu.

„S potěšením vám můžu prozradit, že jsem slyšel první nahrávky skupiny, které tvoří po devítileté pauze, a je to velká pecka,“ píše hudební kritik deníku The Sun.

Nová píseň, kterou Geri, Emma a Mel B nahrávají, se jmenuje Song For Her a odráží prý především několikaletou pauzu, kdy Spice Girls ze světa zcela zmizely.

„Utři si slzy pochybností, které ti stékají po tváři, opraš své sny s pocitem, že můžeš létat, nikdy nezapomeň na to, že ta holka je ženou, jíž jsi ty,“ zpívá trio Spice Girls v nahrávce.

„Samozřejmě holky už nahrávají ve studiu několik posledních měsíců. Plán je, že tu bude nová hudba. Nebude to vycházet pod jménem GEM, které si daly, stále to bude Spice Girls,“ uvedl zdroj v rozhovoru pro deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související