Cher: Nový britský ministr zahraničí je idiot!

Velikost textu: AAA

15. 7. 2016

Zpěvačka Cher se neudržela a vyjádřila k novému britskému kabinetu, který na pověření královny Alžběty II. sestavuje Theresa May z konzervativní strany. Ta do svého týmu povolala kontroverzní postavu britské politické scény Borise Johnsona. Bývalý londýnský starosta je novým ministrem zahraničí této země. Cher to nechápe. Podle ní je to idiot, co vmanipuloval národ do Brexitu. Stejně jako nacionalista Nigel Farage.

„Spojené království má v mém srdci speciální postavení. Dvakrát v životě jsem tam žila a miluju Brity… Nicméně Boris a Nigel (Farage) jsou naprostí sráči,“ napsala Cher na Twitteru.

Sedmdesátiletá hvězda také odpověděla na otázku novináře, co si myslí o tom, že se Boris Johnson stal novým ministrem zahraničí.

„Zasraný idiot, který lhal britské veřejnosti a nemá koule na to, aby je vedl, když vyhrálo opuštění unie!“ odpověděla Cher.

Jmenování Johnsona vyděsilo také komika Rickyho Gervaise, který na to reagoval slovy: „Začínám si myslet, že rok 2016 je parodie. Pche! Zrovna když začala být Británie celosvětový terč posměchu, Boris Johnson byl jmenován ministrem zahraničí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související