Milenec Taylor Swift: Naše láska není žádná vymyšlená propagace!

Velikost textu: AAA

18. 7. 2016

Příprava na natáčení klipu, záběry z hudebního klipu, mediální propagace a dokonalá PR taktika. Tak se o vztahu Toma Hiddlestona a Taylor Swift v posledních dnech hovoří. Dvojice se v médiích prezentovala v mileneckém objetí jen pár dní poté, co Swift ukončila svůj vztah s Calvinem Harrisem. Spolupráce s novináři a bulvárními fotografy tak mnohé přivedla na myšlenku, že se jedná o vykonstruovaný a předem naplánovaný projekt, který má oběma zvýšit popularitu. Hollywoodský herec o tom ale nechce ani slyšet a rozhodně říká, že jeho vztah k americké zpěvačce je čistě citová a naprosto neplánovaná záležitost.

Jenže Tom a Taylor spolu začali žít najednou jako dvě postavy z pohádky. Svůj vztah představili světu v červnu minulého roku fotografiemi z pláže, kde se milostně oňufávali. Zcela „náhodou“ je u toho nafotili. Následovalo vzájemné představování rodičů, cestování po celém světě, romantická dovolená v Římě či Austrálii a hovory o manželství. To vše se sice děje i u jiných párů, ale většinou v řádu měsíců. A většinou bez všudypřítomných fotografů, kterým milenci v pořizování dokumentace Hiddleston a Swift nebrání.

Pravda je, že jsme s Taylor Swift spolu a jsme nesmírně šťastní. Děkuji, že se ptáte. To je prostě pravda. Není to žádná propagační akce,“ uvedl Tom v rozhovoru pro Hollywood Reporter.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související