Penélope Cruz mámou na plný úvazek: Dnes už znám jen dětské písničky

Velikost textu: AAA

18. 7. 2016

Herečka Penélope Cruz se před šesti roky stáhla z Hollywoodu do Madridu, kde žije s manželem Javierem Bardemem. Spolu tam založili rodinu a dvaačtyřicetiletá španělská sexbomba tak vychovává dvě malé děti. To ji poněkud odvedlo od současného umění a především sledování hudebních trendů. Když se tak někdo začne bavit o novinkách v hudební hitparádě, může do debaty přispět leda hity svých dvou škvrňat.

„Jsem šťastná a užívám si teď hlavně pozorování toho, jak mé děti rostou. Ale můj život se od kořene změnil v posledních několika letech, musela jsem si na to jistý čas zvykat. Už jen na tu ohromnou zodpovědnost… Ale začalo to malými věcmi. Třeba hudbou. Když se mě dnes zeptáte, abych vám vyjmenovala nějakou dobrou hudbu, tak si vzpomenu jen na dětské písničky,“ svěřila Penélope během interview pro německý časopis Myself.

Cruz má s Bardemem dvouletou Lunu a pětiletého Lea. Vzali se v roce 2010. Ačkoli se znají už od roku 1992, kdy spolu natáčeli film Jambon, Jambon, teprve v roce 2008, kdy se opět potkali před kamerou ve snímku Vicky Cristina Barcelona, se do sebe zamilovali.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související