Konec velké lásky. Slavný pár jde po 10 letech od sebe...

Velikost textu: AAA

21. 7. 2016

Ještě před pár dny hereckou dvojici Joshuu Jacksona a Diane Krugerov obdivovali, že i po deseti letech soužití vypadají spolu tak šťastně. Dvojice ale v pondělí 18. července oznámila, že se jejich vztah proměnil v přátelství, tak se rozhodli jít každý svou cestou a hledat nového životního partnera. Přitom v pátek 15. července spolu slavili Dianiny čtyřicáté narozeniny a vypadali jako zamilovaní.

Diane Kruger a Josh Jackson se rozhodli rozejít a zůstat přáteli,“ uvedl mluvčí páru.

Ačkoli fotky z páteční oslavy zobrazují dvojici jako zamilovaný pár, v sobotu už Krugerová na Instagramu vyvěsila svou fotku a napsala: „Je to moje party a brečím, když chci.“ A přidala k tomu hashtag „nový začátek“.

Ještě v březnu tohoto roku Krugerová tvrdila, že její vztah s Joshem je silnější každým dnem a že se proto spolu přestěhovali do New Yorku. Jackson v roce 2014 v rozhovoru pro magazín Glamour uvedl, že se s Diane zatím nevzali jenom proto, že nejsou věřící a manželství pro ně není podstatné.

Diane a Joshua spolu začali randit v roce 2006 jen chvíli poté, co se ona rozvedla s francouzským hercem Guillaumem Canetem. Jackson zatím ženatý nebyl.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související