Bieber vzkázal fanynce, která mu hodila svou čepici: Já tu s*ačku nechci!

Velikost textu: AAA

20. 7. 2016

Justin Bieber je opravdu neurvalý hulvát, kterému už není nic svaté. Ani nadšená fanynka, která mu chtěla udělat radost svou čepicí, již pro něj vyrobila. Když tak na svém pátečním koncertu poučoval přítomné o tom, jak je důležité najít smysl svého života, rozhodla se mu čepici hodit. To ho ale vytočilo a zařval na ni, že o žádnou takovou sračku nestojí.

„Důvod, proč se to turné jmenuje Purpose (Smysl) je ten, že si myslím, že každý v této budově má svůj smysl života. A možná ne tak často mluvíte o tom, co váš cíl nebo cíl vašeho kamaráda může být…,“ mudroval kanadský zpěvák, když v tu chvíli přistála před ním ona čepice.

„Když bychom v tuto chvíli mohli poslouchat a nesnažili se mi dát nějakou čepici nebo cokoli jiného, co se tu na mě snažíte házet… Já prostě nechci takové sračky,“ pokračoval naštvaně a čepici skopl zpět.

Po chvíli si uvědomil, že to přepískl a dodal: „Promiň, to bylo zlé. Ale teď jsem zapomněl, co jsem chtěl říct. Byl jsem hluboko naladěný v té oblasti. Byl jsem v tom. A teď jsem mimo. Dostanu se do toho.

Justin se na konci koncertu fanynce ještě jednou omluvil s tím, že mu ale čepicí pokazila jeho velký moment.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související