Hvězda Zoufalých manželek se šest měsíců po svatbě rozvádí

Velikost textu: AAA

22. 7. 2016

Herečka Nicollette Sheridan podala půl roku po svatbě žádost o rozvod. Přitom nikdo dosud netušil, že už je za Aarona Phyperse provdaná. Uzavření sňatku i oslavu tohoto aktu se jim podařilo dokonale utajit před médii, která doteď spekulovala o tom, kdy Phypers hvězdu seriálu Zoufalé manželky požádá o ruku.

Jenže ona už je šest měsíců jeho zákonitou družkou, což jí ale zřejmě nevyhovuje, protože soud v Los Angeles přijal její žádost o ukončení manželství.

Dvaapadesátiletá hvězda se rozvádí podruhé. V letech 1991 až 1993 byla vdaná za Harryho Hamlina. Phypers se zatím k žádosti o rozvod nevyjádřil, Nicollette ale soud žádá, aby mu zamítl právo na výživné po rozvodu.

Nicollette nemá ve vztazích štěstí. Většinou se do roka po zasnoubení či svatbě rozvede. S Hamlinem byla jen rok, než podali žádost o rozvod, soud jejich manželství ukončil až rok poté, takže oficiálně byla jeho ženou dva roky. Po zásnubách s osobním trenérem Nicklasem Söderblomem se těšila z diamantu na prsteníčku jen deset měsíců, po nichž se opět rozešli.

Pět let randila s Michaelem Boltonem, s nímž žila od roku 1992. Po několikáté pauze ji v březnu 2006 požádal o ruku, ale v srpnu 2008 se opět rozešli.

V roce 1997 ještě randila se Simonem Mainem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související