Mila Kunis se v těhotenství přejídá vajíčky

Velikost textu: AAA

22. 7. 2016

Herečka Mila Kunis má v těhotenství zajímavé chutě. Vůbec kupříkladu nemůže jíst jinak pro ni velmi oblíbené maso, ale zato má nesmírnou chuť na vajíčka. Tělo sice žádá pravidelný přísun bílkovin, ale z masa být nemohou. To pozřít nedokáže, i když jej před těhotenstvím milovala.

U prvního dítěte jsem neměla odpor k ničemu. Ale měla jsem pořád chuť na kysané zelí. První polovinu těhotenství jsem se nemohla nabažit octa. Řecký sekaný salát, s octem. V druhém těhotenství nemůžu jíst maso. Nejprve se mi to velmi líbí, tak si kousek dám, a najednou řeknu, fuj, nemůžu. To asi urazí spoustu lidí, kteří jsou vegetariáni, ale miluju steaky. Dokážu i teď přitom jíst mleté hovězí jako burger, to sním, ale kus masa, fuj, fuj. Nedává to vůbec smysl. Ale celý den se můžu cpát vajíčky. Když někdo řekne, dáme si vejce k obědu, tak řeknu, skvělé! Co se týká jídla, tak je toto těhotenství velmi zvláštní,“ tvrdí Mila.

Ukrajinská rodačka má s manželem Ashtonem Kutcherem dceru Wyatt. Maminka jí vypráví, že má ve svém bříšku sourozence. A tatínek prý vyvalí své břicho a dodá, že tam má pivo.

Snažili jsme se Waytt poučit, že bude starší sestřičkou, ale je ještě příliš malá na to, aby chápala, že dítě může mít v bříšku jen maminka. Takže nastal problém. Ptáte se, kde je miminko? A ona ukáže na své bříško, na vaše bříško, na jeho bříško. Každý má v bříšku miminko! Ashtonovi to přišlo vtipné. A začal ji učit, co je v tatínkově bříšku? A ona odpoví, pivo. Všichni ostatní mají v břiše mimino. Ale co je v tátově břiše? Pivo!“ dodala Kunis v americké televizní talk show.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související