Ledově klidný Tom Hiddleston: Je mi fuk, co se píše o mém soukromí

Velikost textu: AAA

27. 7. 2016

Herec Tom Hiddleston prý absolutně nevnímá to, co se píše o jeho vztazích. Tedy konkrétně teď zrovna o vztahu s Taylor Swift. Britský hezoun si nevšímá mediálního zájmu a věnuje se prostě své přítelkyni. Tajemství jeho ledově klidného přístupu tkví v tom, že je stále věrohodný.

Na otázku, zda ho obtěžuje zájem médií o jeho soukromí, odpověděl: „Nevím, spočívá to v tom být autentický. Vše, co děláte, musíte dělat s jistotou tak, že tomu opravdu věříte, a pokud si uvědomujete tohle, je jedno, co o tom ostatní říkají, protože podstatou veřejné osoby je, že kdokoli bude mít názor na to, co děláte, ale pokud vy víte, proč jste něco udělali a jste tomu oddaní svou věrohodností, pak jste v pohodě.“

Pětatřicetiletý Brit zrovna natáčí film v Austrálii, kam nedávno na výlet pozval i svou přítelkyni, americkou zpěvačku Taylor Swift. Ta v posledních dnech čelí medializovaným útokům bývalého přítele Calvina Harrise a svého nepřítele Kaneyho Westa. Zmínění pánové navíc spojili své síly a do Taylor šijí synchronně.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související