Michael Fassbender: Tančím, jako bych měl obě nohy levé

Velikost textu: AAA

27. 7. 2016

Herec Michael Fassbender vděčí své partnerce Alicii Vikander za jisté nemilé prozření. Když se poprvé potkali, zajiskřilo to mezi nimi nebývale silně. A nadšení je přivedlo na taneční parket, kde se začali vzájemně ohromovat svými pohyby. Tedy brzy bylo jasné, že Alicia tančí jako bohyně, zatímco Michael se pohybuje jako by měl obě nohy levé.

„Myslel jsem si, že jsem dobrý tanečník, dokud nezačala tančit, pak jsem se cítil, jako bych měl obě nohy levé. To jiskření tam ale bylo hned od začátku,“ přiznal Fassbender.

„Potkali jsme se na Filmovém festivalu v Torontu a přímo na tanečním parketu,“ dodala Alicia s tím, že ji taneční kroky Michaela neodradily. Spíš naopak. Začali hned poté spolu randit. A vydrželo jim to devět měsíců. Loni v září se na čas rozešli, ale letos se opět ukazují bok po boku jako zamilovaný pár.

„Ona je velmi divoký interpret a velmi odvážný, když testujete hranice, kam až můžete zajít. Rozhodně má ty věci pod kontrolou. Je působivé ji vidět,“ svěřil Fassbender v rozhovoru pro Entertainment Tonight o své životní i herecké partnerce.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související