Salma Hayek na olympiádě v Riu: Má tam člena rodiny!

Velikost textu: AAA

1. 8. 2016

Herečka Salma Hayek bude mít na letošní olympiádě v Riu příbuznou. Yvonne Trevin Hayek je sice vzdálenou přízní, ale celá rodina Hayekových je z její kvalifikace na letní hry v Brazílii nadšená. A Yvonne navíc bude po osmačtyřiceti letech první Mexičankou, která se kvalifikovala ve skoku do dálky.

Sedmadvacetiletá sportovkyně je vnučkou sestřenice Salmina otce. Rodina Hayekových měla ke sportu vždy blízko a sama hollywoodská kráska v mládí závodila jako gymnastka. Dokonce ji chtěli jako olympijskou závodnici.

„Odchytili mě, abych byla součástí olympijského týmu! Ale bylo mi jen osm nebo devět a otec řekl ne, protože bych musela odcestovat a žít v Mexico City a navštěvovat internátní školu pro gymnasty, cvičit šest až osm hodin denně, což byl pro mě ráj. Můj otec si myslel, že bych přišla o normální dětství a on chtěl, abych měla normální dětství. Je smůla, že navzdory jeho snažení se to stejně nenaplnilo! Ale každopádně, pro mě to bylo dobré, protože teď jsem herečka,“ přiznala Salma před čtyřmi roky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související