Amy Winehouse posmrtně pomáhá ženám. Jak?

Velikost textu: AAA

4. 8. 2016

Nadace Amy Winehouse zřídila Centrum péče a podpory pro ženy, které se zbavily závislosti na drogách a alkoholu a začínají opět střízlivý život. Britská hudební hvězda se sama potýkala s těžkou závislostí na drogách a zemřela na následky otravy alkoholem v roce 2011. Posmrtně pak pomáhá ženám, které tomuto tragickému osudu o vlásek unikly.

Nadaci Amy Winehouse spravuje zpěvaččina nevlastní matka Jane Winehouse. „Tento projekt pomůže zásadním způsobem mnoha mladým ženám, umožní jim získat bezpečné prostředí, v němž obnoví své životy a v praxi vyzkoušejí vše, co se naučily a získaly během léčby. Začínat od znova je těžké a plné nástrah, ale v Amyině centru poskytneme mladým ženám nástroje a podporu, čímž jim pomůžeme vše zrealizovat,“ prohlásila Jane Winehouse.

Centrum nazvané Amy’s Place bude otevřeno ve východní části Londýna 22. srpna tohoto roku a poskytne útočiště až šestnácti ženám ve věku osmnáct až třicet let. Všechny obyvatelky musejí být po úspěšné odvykací kúře a plně abstinovat.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související