Eva Mendes porodila. Jen pár dní po pohřbu bratra

Velikost textu: AAA

4. 8. 2016

Herečka Eva Mendes o svém soukromí mluví vzácně. Veřejnost se tak vždy se zpožděním dozvídá, s kým žije a že porodila dítě. To druhé přivedla na svět 29. dubna. Bylo to jen pár dní poté, co pochovala svého milovaného bratra Carlose, jenž zemřel na následky rakoviny. Hollywoodská kráska teď také v rozhovoru vysvětlila, proč mají obě dcerky jméno Amada.

Prvorozená se jmenuje Esmeralda Amada a narodila se v září 2014. Letošní přírůstek do rodiny Mendesových – Goslingových se jmenuje Amada Lee.

„Moje babička měla jméno Amada a Esmeralda Amada je jméno naší nejstarší. Měli jsme vybráno několik jmen pro naše druhé dítě, a když se narodila, tak se nám ta jména nezdála. Přišli jsme s dalšími, dokonce to ráno, a zkoušeli je. Říkali jsme si, co třeba Viviana? Ale pořád jsme se vraceli k Amadě. V latinské tradici používáme stejná jména pořád. Řekla jsem Ryanovi, že je to v latinské kultuře běžné, že to nebude nic divného. Tak jsme přišli s Amadou, protože to bylo jméno, které se pořád vracelo… Když jsme se na ni podívali, hned jsme si řekli, ach, Amadita (Amaduška),“ svěřila Eva v rozhovoru pro magazín Latina.

Její bratr Carlos zemřel dvanáct dní před narozením druhorozené Amady Lee.

„Ztráta bratra hodně stmelila rodinu a to už jsme si předtím byli velmi blízcí. Takže když vidím všechny, že jsou tam jeden pro druhého a ukázali se, cítím, že mám štěstí, že je mám. A pak tam byli všichni pro mě, když se narodila Amada. Měli jsme pohřeb pro něj a stejný týden jsem porodila dítě. Takže to bylo opravdu velmi intenzivní a zřejmě víc než srdcervoucí, ale také svým způsobem nádherné,“ dodala Eva.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související