Zdrcená Shannen Doherty o rakovině: Do pěti let zemřu

Velikost textu: AAA

5. 8. 2016

Herečka Shannen Doherty v emocionálně vypjatém televizním rozhovoru vylíčila svůj příběh týkající se rakoviny prsu. Pětačtyřicetiletá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 má smůlu, její nádorové onemocnění je agresivní a šíří se do celého těla. Napadlo lymfatické uzliny a odtud putuje dál. Kvůli tomu podstupuje chemoterapii a čeká ji ozařování. I tak jsou prognózy života špatné. Shannen se prý smiřuje s tím, že do pěti let zemře.

Nejhorší ale prý bylo, že musela tuto informaci zprostředkovat manželovi Kurtu Iswarienkovi.

„Zavolala jsem mu, což bylo pro mě příšerné. Byla jsem v autě. Byla jsem se svou mámou a zavolal mi lékař a já jsem, víte, říkala jsem, že počkám, až se uvidíme osobně, ale nedokázala jsem to. Tak jsem vzala telefon a zavolala mu to a on říká, kde jsi? Pak jsem přijela domů a on už tam čekal. Objal mě a řekl, to překonáme, budeš v pořádku. Překonáme to, jsi silná a máš velkou moc a nikam neodejdeš. Máš toho v životě ještě hodně. Překonáme to jako rodina,“ vzlykala Dohertyová během interview při vzpomínce na okamžik, kdy o svém osudu zpravila manžela.

Ačkoli nejsou vyhlídky růžové, její manželství to prý posílilo.

„Mé manželství bylo silné vždy, ale tohle ho ještě tak tisíckrát posílilo. Nedokázala bych tím však projít bez svého manžela,“ dodala Shannen.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související