Reese Witherspoon o smrti: Každá duše dostává svého anděla

Velikost textu: AAA

5. 8. 2016

Herečka Reese Witherspoon věří na posmrtný život. Čtyřicetiletá představitelka Pravé blondýnky přiznala, že pro ni život smrtí rozhodně nekončí. A že po posledním vydechnutí duše odchází z těla a putuje do nebe, kde na ni čeká anděl. Každá duše dostane toho svého.

„Opravdu věřím, že je každý člověk na své duchovní cestě. Rodíme se sami a sami také umíráme. Myslím, že putujeme do nebes. Myslím, že dostanete anděla a křídla a aureolu a věci a tohle vše,“ svěřila Reese v televizním interview.

Witherspoon dokonce vídá duchy, když hrála v divadle v New Yorku, viděla tam svého dědečka. A prarodiče prý cítila také během rozhovoru pro pořad Chelsea.

„Taková jsem, opravdu tomu věřím. Prošla jsem autonehodami, porodila děti, přísahám, že mí prarodiče tu teď jsou. Viděla jsem dědu v divadle v New Yorku, když jsem byla na jevišti. Vím to,“ dodala matka šestnáctileté Avy a dvanáctiletého Deacona, které má s bývalým manželem Ryanem Phillippem. Je také matkou tříletého Tennesseeho, jehož má s manželem Jimem Tothem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související