Tom Daley: Atleti po olympijském závodu skutečně souloží jako králíci

Velikost textu: AAA

8. 8. 2016

Britský skokan do vody Tom Daley hodlá na olympiádě v Riu získat pro svou zemi nejedno zlato. Dvaadvacetiletý gay přiznal, že před čtyřmi roky v Londýně, kde exceloval, ho trápily příliš malé plavky. Letos tak má pohodlnější, protože na nich pracoval s návrhářkou Stellou McCartneyovou. V rozhovoru Tom také přiznal, že sportovci se po závodech skutečně věnují především sexu a kondomy v jejich městečku nejsou zbytečně vyhozenou investicí. Když totiž skončí s bojem o zlato na závodišti, získávají mezi sebou další medaile v sexu.

„V roce 2008 a 2012 nebyl střih zrovna ideální. Takže tentokrát to střihli tak, jak to skokan do vody potřebuje. Potřebujete, aby vše zůstalo na svém místě. Nechcete, aby vám to vypadlo v určitých místech, protože všude jsou kamery. Člověk teď bude opravdu rád, že vše zůstane na svém místě,“ svěřil Tom magazínu GQ.

Na otázku, zda se v olympijském městečku skutečně tak intenzivně souloží, odpověděl: „Máte stovky atletů nasáčkovaných ve studentských kolejích. Jsou na vrcholu fyzické kondice a byli po celé měsíce mimo běžný život a trénovali, mluvíme tady o potřebě se konečně uvolnit. Řekněme, že sex je… olympiáda. A kdo by nechtěl zlato právě zrovna v této kategorii?

Pořadatelé olympiády v Riu nachystali atletům 450 tisíc kondomů.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související