Sharon Osbourne bude nadále manželkou i manažerkou Ozzyho

Velikost textu: AAA

9. 8. 2016

Sharon Osoubrne dobře ví, že ze sexuálního skandálu Ozzyho Osbournea a jeho nevěry může finančně jenom těžit. A navíc být hvězdou, která má dost charakteru na to, aby se nad jeho úlety povznesla a navzdory mnohanásobnému zahýbání se s ním nerozvedla. Mediální zájem i skvělou image má teď k nezaplacení, když hrdinsky tvrdí, že to dokázala spolykat a bude nadále manažerkou i manželkou slavného rockera.

Dvojice má spolu tři děti a v manželství plném nevěry žije už čtyřiatřicet let. Jenže rozvod by znamenal obrovský pokles v životní úrovni pro oba. Dělení majetku a život bez vzájemné spolupráce by ani jednomu neprospěl. Dobře to vědí a rozhodli se hrát navenek manžele, co si odpustí a snaží se napravit. Ozzy tak prohlašuje, jak se léčí se svou závislostí na sexu, zatímco Sharon ze sebe dělá hrdinku, co dokáže i tohle svému muži opět odpustit. Nakonec dobře ví, jak to v kariéře pomohlo Hillary Clinton, když odpustila Billovi jeho nevěry se stážistkami.

„Sharon už dávno slíbila, že Ozzyho nikdy neopustí jako klienta, i když se v manželství dostali do nejtemnějšího bodu. Ona prostě nechce, aby tím trpěl jejich byznys,“ svěřila kamarádka Osbourne britskému listu The Sun.

A Sharon hru s veřejností a médii umí na jedničku. Je ostřílenou moderátorkou, takže sehrát plačtivou scénu v „otevřeném“ interview pro kamery pro ni byla hračka.

„Dochází ambulantně na léčbu závislosti na sexu poslední tři měsíce, po skončení turné se na další tři měsíce nechá přímo hospitalizovat. Pracuje na tom. Je to drsné, protože to ovlivnilo celou rodinu a je to docela ostuda. Jsem hrdá, že to nakonec sám odhalil a přiznal se,“ prohlásila Osbourne v pořadu The View.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související