Melanie Griffith vyznala lásku exmanželovi Antoniu Banderasovi

Velikost textu: AAA

12. 8. 2016

Herečka Melanie Griffith se sice s Antoniem Banderasem před dvěma roky rozvedla, ale stále ho prý miluje. Lásku až za hrob mu vyznala dokonce veřejně. Co na tom, že je teď šťastně zamilovaný do nizozemské podnikatelky Nicole Kimpelové. Ona ho miluje láskou bezpodmínečnou a nevášnivou. Veřejné vyznání ale bylo přáním k jeho devětapadesátým narozeninám.

„Krásné narozeniny přeju mému drsně krásnému exmanželovi. Navždy tě budu milovat,“ napsala Melanie na Instagramu, kde zveřejnila fotku, na níž pózuje s Antoniem.

Griffith má s Banderasem devatenáctiletou Stellu. Z předchozích vztahů má ještě třicetiletého Alexandera a sedmadvacetiletou Dakotu, která kráčí ve šlépějích slavné matky.

„Mám teď období podrobného zkoumání svého nitra. Je to zajímavý čas. Je to tak nějak hezké. Mé děti jsou skvělé. Jsou to nádherní lidé. Jsem nezadaná a osamělá a znuděná a zmatená, ale ve stejnou chvíli naprosto zvědavá, co přijde. Mám pocit, že jsem samu sebe vyhodila z hnízda. Život jde dál. Má nejmladší, Stella, začíná v srpnu studovat Jihokalifornskou univerzitu. Odstěhuje se mi. Bude mít kolej a všechno. Takže to zase bude úplně jiné. Nebudu mít doma už žádné dítě,“ prozradila před časem Melanie.

Ačkoli její milostný život stagnuje, Antonio si nedávno pochvaloval, že je opět nesmírně zamilovaný.

„Poprvé jsme se potkali (s Nicole) loni v Cannes, to jsem byl ještě stále ženatý. Ale neměli jsme spolu nic, dokud jsem od Melanie neodešel. Řekl jsem tehdy Nicole, že situace je stále nejasná, ona mi zase řekla, že jí můžu zavolat, až si svou situaci vyřeším. Jakmile jsem podepsal rozvodové papíry, začali jsme se vídat a jsem velmi šťastný,“ přiznal Banderas loni v listopadu krátce před ukončením manželství.

Ačkoli je soud v prosinci minulého roku po roce a půl od rozchodu rozvedl, prý se stále milují.

„Budeme vždy přáteli, doufám. Mluvíme spolu každých pár dní a jsem velmi šťastný, že nepatříme mezi mnoho párů, v nichž lidé začnou být zahořklí a naštvaní, když manželství skončí. Nevidím pro to jediný důvod. Je mnohem lepší se snažit pamatovat si a ctít všechno to nádherné a ty krásné chvíle, které jste si spolu užili. Byli jsme spolu velmi dlouho a věřím, že Melanie chce se mnou zůstat v kontaktu jako já s ní. Melanie je žena, kterou jsem miloval, kterou stále miluji a kterou budu vždy milovat,“ svěřil Antonio v rozhovoru pro magazín Hello!.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související